Jaki stelaż podtynkowy slim wybrać?

Stelaż podtynkowy slim to rozwiązanie, które sprawdza się w przypadku zabudowy o małej głębokości (ok. 8 cm). Można go również wykorzystać do montażu takich elementów wyposażenia łazienek, jak pisuary czy umywalki. Na który stelaż podtynkowy slim się zdecydować?

Stelaż podtynkowy slim w łazience

Stelaż podtynkowy SILM to niezwykle popularny zestaw, który przeznaczone jest do zabudowy lekkiej. To właśnie ego typu produkt jest współcześnie najczęściej wybieranym rozwiązaniem przez inwestorów, którzy remontują istniejącą już łazienkę lub też wykańczają dom lub mieszkanie od podstaw. Zestaw podtynkowy WC slim zapewnia szybki montaż toalety. W przeciwieństwie do innych rozwiązań, jest on niezależny od konstrukcji ścian w pomieszczeniu.

Warto podkreślić przy tym, że slim stelaż podtynkowy to ten element wyposażenia łazienki, który nie jest widoczny gołym okiem. Niemniej jednak warto zainwestować w wysokiej jakości podtynkowy system instalacyjny, by zagwarantować sobie wysoki komfort użytkowania, połączony z gwarancją niezawodności.

stelaż slim

Dlaczego warto wybrać stelaż podtynkowy?

Stelaż podtynkowy slim 8 cm, przeznaczony do zabudowy lekkiej, to niezwykle istotny element wyposażenia. Sprawdza się on w łazienkach o ograniczonej przestrzeni, decydując w znacznej mierze również i o estetyce pomieszczenia. Instalacja systemu slim jest znacznie łatwiejsza, niż w przypadku innego rodzaju armatury. Sprawdzi się on zarówno w przypadku zabudowy karton-gips, jak i w ścianach murowanych, choć w obu przypadkach głębokość zabudowy będzie nieco mniejsza, niż w tradycyjnych rozwiązaniach.

Na rynku dostępne są zestawy podtynkowe z różną szerokością i wysokością, dzięki czemu można dopasować je do swoich potrzeb. Stelaż podtynkowy niski to dobre rozwiązanie, jeśli chcemy zamontować bidet lub sedes. Stelaż podtynkowy przeznaczony do lekkiej zabudowy można jednak wykorzystać również przy montażu umywalki. Taki komplet będzie z pewnością droższy, niż tradycyjne rozwiązania, choć zapewni on zdecydowanie większą żywotność i łatwiejszy montaż, co przełoży się z kolei na satysfakcję i komfort użytkowania na co dzień.

Na który zestaw podtynkowy się zdecydować?

Podtynkowe wykończenia zapewniają długą żywotność, a także wysoki poziom estetyki, ułatwiając przy tym zachowanie czystości w łazience. Nie dziwi więc rosnące zainteresowanie tego rodzaju rozwiązaniami, co sprawia, że coraz więcej producentów wprowadza stelaże podtynkowe WC do swojej oferty, co można zobaczyć, śledząc aktualne trendy na rynku.

Często wybieranym rozwiązaniem jest zestaw podtynkowy Roca Slim, choć na rynku dostępny jest również cały szereg innych produktów. Wśród nich klienci wybierają często stelaż Grohe, Alcaplas czy Cersanit, choć w ofertach dobrych sklepów znaleźć można również produkty od mniej znanych, choć często również wartych uwagi marek. Warto rozważyć je wszystkie, by wybrać najlepsze rozwiązanie do swojej łazienki i móc cieszyć się komfortem jej bezawaryjnego użytkowania przez szereg długich lat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dwa + dwa =